Multumiri

Intrebari/Sugestii privind activitatea forumului si a comunitatii Microsoft Office din Romania
Închis
Avatar utilizator
Seductiv
Mesaje: 35
Membru din: Sâm Aug 21, 2010 2:38 pm

Multumiri

Mesaj de Seductiv » Lun Oct 04, 2010 12:26 pm

Multumesc din suflet ca existati si ca ati creat aceasta minunata comunitate!
M-am inscris pe forum acum 1 luna si jumatate, dupa ce ma apucasem de constituirea unei baze de date destul de complexa. Nu aveam cunostinte de acces, cum nu am nici acum foarte foarte multe. Aveam cunostinte solide de operare PC, Excel si Word. Am dat de voi prin intermediul Google, atunci cand aveam nevoie de un raspuns la una din intrebarile mele legate de aplicatie. Am primit raspunsul destul de repede, chiar foarte repede, iar dupa numai cateva zile de la inscriere am castigat si un curs online la alegere. Ceva foarte interesant care m-a facut sa aprofundez. Au aparut apoi si alte intrebari din partea mea pentru dezvoltarea aplicatiei. Am primit aceleasi raspunsuri prompte si la obiect. Datorita voua, timpul in care pana acum obtineam rezultatele cerute prin aplicatie s-au micsorat foarte mult, extraordinar de mult. Voi recomanda oricand acest site si cursurile oferite de dumneavoastra.

Multumesc inca o data pentru ca existati si ca ati creat aceasta minunata comunitate!

Cu respect,
Ionut Panaitescu

Dr. Cloud
Mesaje: 3327
Membru din: Mar Oct 02, 2012 11:19 am

Re: Multumiri

Mesaj de Dr. Cloud » Lun Oct 04, 2010 12:31 pm

Multumim si noi pentru frumoasele cuvinte adresate noua.
Ne bucuram ca te-am putut ajuta in a-ti rezolva problemele si neclaritatile legate de aplicatia Microsoft Office.
Te asteptam (atat pe tine, cat si pe restul) cu noi provocari. :D

Cu stimă,
Echipa ITLearning.

Închis

Înapoi la “Condica de sugestii si reclamatii”