Sugestii si reclamatii legate de concursuri

Intrebari/Sugestii privind activitatea forumului si a comunitatii Microsoft Office din Romania
Indigo-ONE
Mesaje: 433
Membru din: Mar Dec 11, 2018 8:54 pm

Re: Sugestii si reclamatii legate de concursuri

Mesaj de Indigo-ONE » Joi Ian 03, 2019 11:42 am

WarnerLuh,
Dupa cum zice si topicul mare "Condica de sugestii si reclamatii", aici ar trebui sa apara sugestii si reclamatii, dar nu prea se vad nici de unele.
Daca ai fi citit TOT titlul... Sugestii si reclamatii legate de concursuri ai fi vazut de ce ....
nu prea se vad nici de unele


Sigur ca nu e o problema tragica....dar am tinut sa precizez asta de dragul perfectiunii....


"I fear the day that technology will surpass our human interaction. The world will have a generation of idiots."
Albert Einstein

BarrydIb
Mesaje: 1
Membru din: Joi Iun 27, 2019 2:05 am

Sugestii si reclamatii legate de concursuri

Mesaj de BarrydIb » Vin Iul 05, 2019 6:19 am

Dupa cum zice si topicul mare "Condica de sugestii si reclamatii", aici ar trebui sa apara sugestii si reclamatii, dar nu prea se vad nici de unele.

Voi incepe eu cu o sugestie pentru LARRY: am observat ca ora la care sunt trecute posturile, ca fiind postate este cu fix 1 ora in urma.

Mai pe romaneste, daca eu postez acum intr-un topic, postul apare ca si cand a fost postat cu o ora in urma de altfele vorba de "ceasul forumului", care e ramas in urma...cred ca mai trebuie "intors"

Sigur ca nu e o problema tragica....dar am tinut sa precizez asta de dragul perfectiunii

Indigo-ONE
Mesaje: 433
Membru din: Mar Dec 11, 2018 8:54 pm

Re: Sugestii si reclamatii legate de concursuri

Mesaj de Indigo-ONE » Sâm Iul 06, 2019 9:36 pm

BarrydIb sau sa iti spun WarnerLuh, tu nu ai avut jucarii cand ai fost mic???


"I fear the day that technology will surpass our human interaction. The world will have a generation of idiots."
Albert Einstein

BrandonhaH
Mesaje: 1
Membru din: Mar Noi 24, 2020 8:58 pm
Localitate: Украина
Contact:

-

Mesaj de BrandonhaH » Mar Ian 05, 2021 9:47 am

O sugestie mica, daca se poate: incercati sa configurati home-page-ul astfel incat, atunci cand dau click pe forum sa se deshida in aceasi fereastrasau alt tab. Momentan, pe firefox se deschide intr-o fereastra noua.

Scrie răspuns

Înapoi la “Condica de sugestii si reclamatii”