Pontare - timpi de lucru

Informatii despre cum se utilizeaza Microsoft Access 2007. Baze de date, Interogari, Formulare, Rapoarte, etc
cristinael
Mesaje: 210
Membru din: Mie Iun 15, 2011 8:47 pm

Re: Pontare - timpi de lucru

Mesaj de cristinael » Dum Noi 22, 2015 9:00 pm

nu am spus nimic
nu toti avem timp sa intram continuu pe net, asta nu inseamna ca nu suntem active
nu sunt programator, am mai spus asta si nici informatician ca marea majoritate de pe acest site.
nu esti obligat sa ajuti daca nu vreio sau sa dai solutii
toate bune

Indigo
Mesaje: 774
Membru din: Sâm Sep 26, 2009 8:05 pm

Re: Pontare - timpi de lucru

Mesaj de Indigo » Lun Noi 23, 2015 11:15 am

@cristinael,

Desi ti s-a mai spus, se pare ca nu intelegi!
nu toti avem timp sa intram continuu pe net, asta nu inseamna ca nu suntem active
Daca ceri ajutor pe site, este de BUN SIMT, sa intri dupa cateva ore sau 1-2 zile si sa vezi daca cineva ti-a raspuns.
Este la fel de BUN SIMT, sa raspunzi si eventual sa multumesti celui/celor care a/au pierdut timp ca sa iti raspunda.
nu sunt programator, am mai spus asta si nici informatician ca marea majoritate de pe acest site.
Aici te inseli, si nu ar fi prima data. Avem meserii diverse si, ca hobby, avem excelul sau accesul (in general suita Office)
nu esti obligat sa ajuti daca nu vreio sau sa dai solutii
TREBUIE sa intelegi ca pe orice site sunt anumite reguli de bun simt care trebuiesc respectate.
Nu poti pune o intrebare acum si sa intri iar peste cateva luni si sa mai pui o intrebare, deoarece cei care te-au ajutat, nu mai urmaresc subiectul, oricata bunavointa ar avea.

Avatar utilizator
mesersmith
Mesaje: 2088
Membru din: Sâm Oct 23, 2010 6:44 am
Localitate: calarasi
Contact:

Re: Pontare - timpi de lucru

Mesaj de mesersmith » Lun Noi 23, 2015 7:07 pm

Nu cred că e vreun programator profesionist printre noi și nici nu aveam pretenția să intre să mulțumească în vreun fel cuiva, ci doar să răspundă la întrebările pe care i le puneam noi, în ideea de a înțelege specificul activității ei.
Ori, după ce că aruncă niște cereri în chineză, nici nu are bunul simț să răspundă cu detaliile pe care cel care dorește s-o ajute, i le cere, tot pentru ea.
Mă rog, fiecare face cât poate.

Sent from my SM-N910U using Tapatalk

Închis

Înapoi la “Intrebari despre Access 2007”