Concursul #13: 17 Februarie - 08 Iunie 2014

tot felul de concursuri cu premii, toate gandite sa dezvolte comunitatea Microsoft Office din Romania
Avatar utilizator
mesersmith
Mesaje: 2088
Membru din: Sâm Oct 23, 2010 6:44 am
Localitate: calarasi
Contact:

Re: Concursul #13: 17 Februarie - 08 Iunie 2014

Mesaj de mesersmith » Mie Oct 29, 2014 8:45 am

După îndelungi peripeții, cauzate de modul în care înțelege un magazin online să funcționeze, a venit și superbitatea mea de telefon/tabletă.
Așa cum mai povesteam pe aici, am vorbit cu dr Excel și l-am rugat să accepte să schimb premiul câștigat, cu un alt device. Motivul era că eu nu sunt deloc fan tablete, mai am vreo două pe acasă, pe care le deschid doar când au vreo problemă și mă pune lumea de prin casă să le rezolv.
Dr Excel a fost de acord imediat și deși l-am deranjat de vreo câteva ori, mai ales în ultima săptămână, a intervenit prompt în rezolvarea problemelor cu magazinul online și cu curierul, lucru pentru care îi mulțumesc din suflet.
Mai mult, după ce l-am deranjat în câteva rânduri, răzgândindu-mă de vreo câteva ori, a acoperit întreaga sumă a device-ului, sumă ce a depășit semnificativ valoarea premiului. Și cum acest episod demonstrează fără tăgadă că unele dintre postările mele vehemente, au fost total exagerate, e momentul să spun aici că m-am înșelat, am exagerat cu unele aprecieri și vreau să-mi cer scuze public pentru asta.
În altă ordine de idei, așa cum am mai spus, din cauza timpului absolut insuficient pe care îl am, în ultimul timp nu am mai intrat aproape deloc pe forum de pe PC, am făcut-o doar de pe telefon, lucru care nu mi-a permis să pot interveni în problemele pe care le-au ridicat unii colegi.
Sper ca până la sfârșitul anului să mai scap de probleme și să revin. Nu vreau să fac ca acei colegi care au înțeles că după ce au câștigat un premiu, misiunea lor s-a terminat pe forum.

Dr Excel, îți mulțumesc pentru tot, consider că tot ce ai făcut pentru mine în această ultimă perioadă trebuie să mă facă să-mi fie rușine de anumite lucruri și să-mi pun cenușă în cap.
Mulțumesc încă o dată.





Trimis de pe al meu SM-N910U folosind Tapatalk

Închis

Înapoi la “Concursuri”