Cortana disable

Ce este nou in Microsoft Windows 10?
Informatii despre cum se utilizeaza Microsoft Windows 10
Închis
Bogdy4FuN
Mesaje: 289
Membru din: Mie Mai 04, 2011 2:46 pm

Cortana disable

Mesaj de Bogdy4FuN » Dum Iun 05, 2016 5:53 pm

Salut!

Există vreo metodă de a da disable pentru Cortana?
:)

Hexman
Mesaje: 184
Membru din: Joi Ian 07, 2016 11:16 am

Re: Cortana disable

Mesaj de Hexman » Dum Iun 05, 2016 6:17 pm

Exista. Observ ca ultimile tale postari sun de genul: exista posibilitatea sa? Ca sa nu facem doar un act de prezenta pe acest forum, te rog ca in viitoarele postari sa ne scrii ce probleme intampini, de ce doresti sa dezactivezi acest serviciu util, il consider eu. Eu am prmit raspuns la aceasta intrebare in 0,23 de secunde cautand pe google: How to disable Cortana windows 10. Cred ca nimeni pe acest forum nu poate bate acest timp.

Mharoco
Mesaje: 52
Membru din: Mie Apr 22, 2015 1:28 pm

Re: Cortana disable

Mesaj de Mharoco » Dum Iun 05, 2016 7:33 pm

Hexman,

Sunt intrebari pentru concurs. :oops: :mrgreen: :oops: Mai sunt si altii. vezi Lador.

Bogdy4FuN
Mesaje: 289
Membru din: Mie Mai 04, 2011 2:46 pm

Re: Cortana disable

Mesaj de Bogdy4FuN » Lun Iun 06, 2016 7:55 pm

Pe mine mă interesează o soluție viabilă. Prin Google m-am tot plimbat, fără ceva concret.

Cât despre utilitatea acestui modul, este o problemă subiectivă, așa că te rog să te abții.

Mă adresez celor care vor să dezvolte comunitatea (în cazul în care nu te-ai prins, scopul acestui concurs este de a popula forumul, ca ulterior acesta să fie cât mai bine indexat în motoarele de căutare). Merci ;)
:)

Dr.Windows
Moderator
Moderator
Mesaje: 4570
Membru din: Vin Iul 31, 2009 7:32 am

Re: Cortana disable

Mesaj de Dr.Windows » Lun Iun 06, 2016 9:44 pm

Bogdy4FuN scrie:...scopul acestui concurs este de a popula forumul, ca ulterior acesta să fie cât mai bine indexat în motoarele de căutare
Daca tot vrei sa populezi formul, in loc de intrebare poti posta un "TIP" doar prefixeaza subiectul cu "TIP" sau "Cum sa..." si poti sa dai deja raspunsul... ;)

Închis

Înapoi la “Intrebari despre Windows 10”